Alkohol v politike

Autor: Petra Nogová | 28.1.2014 o 17:37 | (upravené 28.1.2014 o 17:45) Karma článku: 9,05 | Prečítané:  621x

Zdá sa , že z naša politická situácia sa bude preberať nabudúce v nejakej „nobl“ krčme. Politici sa postavia do radu na barové , možno vyhrievané stoličky , objednajú pol deci a pivko a uvidí sa či sa k niečomu dostanú.

 

 

Je neskutočné koľko káuz s alkoholom vychádzajú na povrch a je ich čoraz viac. Horšie je , že svojim správaním vystavujú do ohrozenia obyvateľov , ktorých by mali nielen reprezentovať  ale stáť pri nich a podporovať rast . Nie robiť zlobu na cestách s promile v krvi.

Je otázka času kedy sa stane nešťastie a tu pán politik zaujme postoj podľa svojho , ešte stále                     hádam prítomného svedomia. Dá sa predpokladať , že svoj omyl oľutuje , zaplatí pokutu a všetko bude zabudnuté. Prečo sú vyvýšení tak nedotknuteľní? Sú to ľudia ako my , žiadna imunita by ich nemala zachraňovať od spravodlivosti , ktorej majú byť vzorovými príkladmi. Politická filozofia sa ale už dávno otočila v ich vlastný prospech. Úroveň oblekov klesá a nedá sa vyhnúť tomu ,že za chvíľu budú sedieť na stoličkách a vládnuť menšinovému obyvaťeľstvu. Je jasné , že ešte stále je tu veľa vecí na čo môžeme byť hrdí. Ale páchnuci politik to určite nie je.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Život po 65 nekončí. Sex často áno

Božíčku, to bolo včera niečo. Veta, ktorá vyvolá úsmev na tvári. Kým nezistíte, že ju povedal 70-ročný pár.

KOMENTÁRE

Po sneme: nejde o reštart, ale o štukatérske práce

Cesta Smeru už nie je treťou cestou, ale vraj dramaticky jedinou.


Už ste čítali?